icon

Hideez захищає рішення для юридичної, медичної, технологічної та фінансової галузей

Hideez Solutions for Industries

Сьогодні підприємства повинні враховувати кібербезпеку. Hideez пропонує B2B-рішення, які роблять корпоративну кібербезпеку зручною та надійною. Ось деякі з галузей, де унікальний фізичний і цифровий ключ безпеки Hideez знайшов застосування.

Юридичний

Hideez for Legal Indusry

Адвокати зобов'язані зберігати конфіденційність інформації про клієнта. Це ключовий власник Типових правил професійної поведінки Американської асоціації адвокатів, правило 1.6(a). Hideez може допомогти забезпечити безпеку конфіденційних даних клієнта, перевіряючи ідентичність користувачів, перш ніж надавати доступ до програм і файлів.

Запобігти розголошенню даних клієнта

Крім того, 1.6(c) зазначає, що «Адвокат повинен докладати розумних зусиль, щоб запобігти ненавмисному чи несанкціонованому розголошенню чи несанкціонованому доступу до, [інформація про клієнта].”

Hideez допомагає виконувати ці правила, гарантуючи, що неавторизовані користувачі не можуть отримати доступ до облікових записів або даних клієнтів.

Надійні користувачі

Щоб переконатися, що ваші користувачі дійсно є тими, за кого себе видають, Hideez Key діє як другий фактор для аутентифікації, забезпечуючи додатковий рівень безпеки для входу, який перевіряє особу ваших співробітників, перш ніж надавати доступ до їх електронної пошти та інших програм. Додаток Hideez Lock дозволяє вашим користувачам швидко підтвердити свою особу, схваливши push-сповіщення на своїх смартфонах.

Надійні пристрої

Користувачі можуть використовувати власні пристрої для цілей компанії. Hideez Key можна підключати до пристроїв незалежно від правил керування мобільними пристроями компанії, забезпечуючи додаткову точку контрольованої безпеки на пристроях користувачів.

Офлайн-доступ

Найбільш розвинені системи єдиного входу використовують хмарне надійне сховище для зберігання облікових даних та політики доступу. Але що робити, якщо хмарне з’єднання недоступне? Hideez Key надає локальне сховище облікових даних на надійному апаратному токені, тому ваш доступ до локальних програм не залежить від доступності мережі.

Охорона здоров’я

Hideez for Healthcare Indusry

Захист даних пацієнтів

У охороні здоров’я надання якісного лікування пацієнтам є першорядним — від операційної до комп’ютерів і мобільних пристроїв — і, таким чином, захист їхніх особистих даних.

Слабка автентифікація є серйозною загрозою безпеці медичних організацій, згідно з  США. Департамент охорони здоров'я та соціальних служб. Закон про перенесення та підзвітність про медичне страхування (HIPAA) рекомендує використовувати двофакторну аутентифікацію та надійний контроль доступу, щоб зменшити ризики безпеки, пов’язані з несанкціонованим доступом до даних пацієнтів.

Для постачальників медичних послуг у США та інших країнах апаратний ключ Hideez забезпечує захист інформації про стан здоров’я та медичні профілі пацієнтів, надаючи надійне, просте у використанні рішення двофакторної аутентифікації для персоналу, консультантів, постачальників та інших треті сторони.

Надійний доступ

Hideez Key може допомогти вашій організації захистити дані пацієнтів і відповідати вимогам EPCS і HIPAA. Hideez гарантує, що лише надійні користувачі на надійних пристроях мають доступ до цільових програм.

Фінанси

Hideez for Finance Indusry

Потрібні суворі правила та процедури перевірки користувачів, щоб фінансові дані та інформація про онлайн-транзакції не були в руках злочинців.

Безпека FFIEC

Федеральна рада з експертизи фінансових установ (FFIEC) надає стандарти автентифікації та рекомендації для посилення безпеки онлайн-банкінгу для фінансових установ.

Hideez може допомогти вам дотримуватися вказівок FFIEC та захистити доступ до конфіденційних програм і фінансових даних.

Рівні засоби керування безпекою

У своєму посібнику з автентифікації, FFIEC рекомендує установам не покладатися на одну форму автентифікації клієнтів для захисту онлайн-транзакцій, банківських рахунків, конфіденційних повідомлень або привілейованого доступу користувачів

Як стверджує FFIEC, злочинці можуть використовувати атаки «человік посередині», щоб обійти одноразові токени пароля. Hideez перевіряє особу користувачів за допомогою сильної двофакторної автентифікації, пропонуючи більш безпечний метод аутентифікації, стійкий до атак «людина посередині», за допомогою автентифікації за допомогою апаратного токена Hideez або push-повідомлень, надісланих через наш додаток Hideez Lock.

Будь-яка програма

Методи розпізнавання Hideez Safe підтримують усі програми на ПК та смартфонах, включаючи VPN, шлюзи віддаленого доступу, локальні та хмарні програми тощо. Hideez надає API, що охоплює користувацькі та власні банківські та фінансові програми.

Ми дозволяємо вам забезпечити захист кожної програми за допомогою спеціальних засобів контролю доступу та безпечного єдиного входу (SSO), що є простим способом доступу до ваших хмарних програм.

Надійний доступ до служб і місць

Hideez Key гарантує, що довірені користувачі зможуть отримати доступ до цільових програм на надійних пристроях. Чіп RFID на пристрої робить маленький брелок справжнім універсальним ідентифікаційним ключем для програм, служб і дверей.

Технологія

Hideez for Tech Indusry

Захистіть доступ до своїх програм і даних користувачів, зменшуючи ризик злому даних за допомогою Hideez Key.

Посилені засоби контролю доступу

Шляхом перевірки ідентичності ваших користувачів за допомогою двофакторної аутентифікації, Hideez гарантує, що користувачі є частиною рішення для захищеного доступу. Розширені політики доступу дозволяють вам контролювати, хто може отримати доступ і за яких умов.

Будь-який додаток або веб-сайт

Захистіть своїх розробників і вихідний код від атак на свої виробничі системи, інтегрувавши двофакторну автентифікацію з локальними (SSH) і віддаленими логінами UNIX, локальними програмами для Windows або Mac або будь-яким веб-сайтом.

За допомогою менеджера паролів Hideez Key ваші користувачі мають локальну версію системи єдиного входу і можуть безпечно отримати доступ до всіх своїх корпоративних програм, заощаджуючи час і підвищуючи продуктивність.

Надійний доступ

Hideez гарантує, що довірені користувачі мають доступ до цільових програм на надійних пристроях.

Багато облікових записів на одному маркері

Звичайні надійні методи автентифікації з минулого, як-от смарт-карти або USB-токени, загалом, можуть автентифікувати одного користувача в одній службі. Hideez зберігає тисячі різних облікових записів на одному апаратному токені. Незалежно від того, скільки років або яке старе програмне забезпечення – воно добре працює з Hideez Key.

Зручна автентифікація 2FA на мобільних пристроях

Понад 40% трансакцій сьогодні здійснюються на мобільних пристроях. Сучасні смартфони та планшети можуть не мати портів USB. Немає альтернатив для зручного бездротового апаратного аутентифікатора, якщо ці транзакції потрібно захистити. Форм-фактор Hideez Key є найбільш підходящим рішенням для цих випадків.

Керування та інтеграція

Ви вже використовуєте систему єдиного входу? Ви можете інтегрувати Hideez Key як бездротове рішення ідентифікації «останньої милі» для своєї інфраструктури за допомогою Hideez SDK* та API розробника*.

Підключіть токени Hideez до каталогу корпоративних ресурсів за допомогою LDAP. Надсилайте всі нові або оновлені облікові дані на брелок користувача безпосередньо через наскрізний зашифрований канал.

Послуги блокчейн

Hideez for Blockchain ServicesЗахистіть доступ до програм або веб-сервісів за допомогою технології блокчейн. Hideez Wallet може генерувати та зберігати інформацію приватного ключа всередині апаратного токена та підписувати будь-яку транзакцію на основі будь-якого алгоритму – SHA256, CryptoNight або Ethash. Це забезпечує додатковий рівень безпеки послуг для контрактів токенів ERC 20.

Зручна аутентифікація 2FA для бірж криптовалют

Існує багато пристроїв для двофакторної автентифікації. Більшість із них потребує фізичного USB-проводового з’єднання між маркером і кінцевим пристроєм. Сучасні ноутбуки, а особливо смартфони і планшети можуть не мати порту USB. Немає інших альтернатив для зручної бездротової апаратної автентифікації для безпечного доступу.

Існує багато програм і пристроїв для двофакторної автентифікації, які генерують одноразові паролі. Усі вони вимагають ручного введення цих цифр під час авторизації. Сам одноразовий пароль діє лише 30 секунд. І якщо вам не вдасться ввести одноразовий пароль вручну протягом вибраного періоду часу, доступ буде заборонено, якщо ви не надасте інший дійсний одноразовий пароль. Немає інших продуктів, які дозволяють миттєво вводити одноразові паролі. Hideez Key може автоматично генерувати та миттєво вводити одноразові паролі для вибраних служб.

Конфіденційність

Ваші приватні ключі ніколи не відкриваються для хмари чи сторонніх розробників: вони завжди надійно зберігаються на самому пристрої. Ваша інформація також децентралізована від Hideez – ми не можемо її побачити чи отримати доступ.

Щоб дізнатися більше про бізнес-рішення та персональні пропозиції для вашого бізнесу, зв’яжіться з нами за адресою sales@hideez.com.

Related Posts