icon

#StandWithUkraine
Безкоштовна кібердопомога
Україні

Ми створили цю ініціативу, щоб допомогти державним організаціям, постачальникам критичної інфраструктури та приватним компаніям України захистити себе у цифровому просторі

Наша компанія завжди була активним членом української спільноти у сфері технологій та кібербезпеки. Ми – провідні постачальники корпоративних рішень з аутентифікації та ідентифікації з досвідом розробки, налаштування та розгортання апаратних і програмних безпекових рішень в Україні та за кордоном. 

Сьогодні нашу землю, наші міста та сім’ї охопила війна. Багатьом довелося залишити наші домівки, але більша частина нашої команди залишилася в Україні і робить те, что вміє найкраще: ми мобілізуємо кіберзусилля, боронимо українську незалежність на цифровому фронті та ділимося досвідом з усіма, хто цього потребує.

З 24 лютого ми надаємо українським організаціям безкоштовні ліцензії на користування аутентифікаційним сервером Hideez разом з безкоштовними ключами безпеки від нашого партнера Yubico. Ми приймаємо запити від державних організацій, постачальників критичної інфраструктури і місцевих компаній, перед якими постала проблема контролю над доступом до внутрішньої інформації та посилення захисту від потенційних кібератак.

Які послуги ми готові надавати безкоштовно?

1. Розгортання серверу Hideez для безпарольної аутентифікації та централізованого контролю доступу співробітників до робочих акаунтів та інших ресурсів. Надається безкоштовна ліцензія на користування сервером протягом 12 місяців. Щоб отримати доступ до англомовної демо-версії серверу, натисніть сюди.

2. Доставка та імплементація апаратних ключів безпеки YubiKey 5 FIPS типу USB-A або USB-C (на вибір) на необхідну кількість співробітників всередині організації. 

3. Експертна допомога та онлайн-консультації від нашої команди, що допоможуть налагодити максимальну ефективну та зручну систему аутентифікації з мінімальними втратами часу. 

Переваги аутентифікаційного рішення Hideez

fido Єдиний безпарольний вхід у робочі станції, особисті або спільні акаунти. Замість паролів можна використовувати ключі безпеки Yubico або мобільний додаток Hideez;

Централізоване управління співробітниками, включаючи їх аутентифікатори, робочі пристрої та бажані методи аутентифікації (звичайна чи двафакторна, з паролем чи без, тощо)

Віддалене управління доступом співробітників до важливих ресурсів та відповідність світовим безпековим стандартам Надійний захист від кібератак: фішингу, спуфінгу та «атак посередників»
Iнтеграція з Active Directory та Azure AD, а також численними сервіс-провайдерами на основі підтримки протоколів SAML та OIDC Досвідчена команда. Онлайн-консультації українською або англійською мовами, навчальні відео та документація.

Додаткова інформація:

Детальніше про аутентифікаційну систему Hideez

Технічні характеристики та керівництво з експлуатації ключів YubiKey

Bloomberg про співпрацю Hideez та Yubico

Про домовленості з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України

 

Як скористатися безкоштовними послугами?

Якщо ви — державна організація, постачальник критичної інфраструктури або місцева компанія, що страждає від кібератак, фішингу, витоку облікових даних або має проблеми з управлінням аутентифікацією співробітників, ми готові надати оперативну допомогу прямо зараз. 

Будь ласка, заповніть форму нижче і вкажіть в коментарях, якщо Ваша організація стикалася з кібербезпековими інцидентами в минулому. Ми опрацюємо Ваш запит протягом 24 годин та зв'яжемося з Вами за вказаною електронною поштою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для безкоштовної передачі апаратних ключів безпеки YubiKey ми попросимо укласти офіційний акт приймання - передачі майна між Hideez та юридичною особою, на яку зареєстрована Ваша організація.